Charytatywny Turniej piłki nożnej za nami !

W sobotę 4 lutego na hali sportowej przy ulicy Oławskiej 2 w Brzegu odbył się charytatywny turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2009 i młodszych. Organizatorem turnieju była oczywiście nasza Akademia oraz Zespół Szkół nr 1 z oddziałami sportowymi w Brzegu. Turniej odbywał się w godzinach od 13:00 do 18:00. W zawodach wzięło udział 6 drużyn: LKS Tworków, Lider Skarbimierz oraz po dwie drużyny Orła Jelcz-Laskowice i UKS SAP Brzeg. Mecze odbywały w systemie każdy z każdym. Zespołem, który zdobył największą ilość punktów okazał się Lider Skarbimierz (13pkt) pod wodzą trenera Dominika Sierakowskiego. Nasza Akademia wypadła całkiem przyzwoicie. Drużyna trenera Roberta zajęła 2 miejsce a zespół trenera Marcina ostatecznie uplasował się tuż za podium, na 4 miejscu. Trener Marcin chyba upodobał sobie to 4 miejsce, bo to już kolejny, chyba trzeci turniej z rzędu na którym jego drużyna zajmuje miejsce zaraz za podium. Wato dodać, że oprócz medali, dyplomów dla wszystkich drużyn wręczyliśmy również po jednej nagrodzie dla najlepszego strzelca każdej ekipy. Łącznie wyróżniliśmy 6 zawodników, którzy otrzymali profesjonalne, piłkarskie bidony oraz dyplom dla najlepszego snajpera drużyny. Wyróżniliśmy również najlepszego strzelca całego turnieju, który otrzymał książkę "Sportowy Wojownik" autorstwa dr Łukasza Panfila z Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu.

Cieszymy się nie tylko z wyników ale i ze szczerych datków na cel charytatywny. Atmosfera na trybunach i sportowa rywalizacja jak zawsze na piątkę z plusem. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomagali nam w przebiegu całego turnieju. Podziękowania szczególne dla Beaty, Izy, oraz Kuby i Grzegorza. Gorące podziękowania także dla dziewczyn na co dzień grających w 3 lidze Polski pod wodzą trenera Roberta Nowakowskiego. Fajnie, że pomogłyście w organizacji i końcowej dekoracji. Dobrze, że możemy na Was liczyć. Poniżej końcowa klasyfikacja całego turnieju.

1 Miejsce - Lider Skarbimierz (13pkt)
2 Miejsce - UKS SAP 1 Brzeg (10pkt)
3 Miejsce - LKS Tworków (9pkt)
4 Miejsce - UKS SAP 2 Brzeg (5pkt)