5 miejsce naszej drużyny w Grodkowie !

W sobotę 4 marca w turnieju piłkarskim organizowanym przez Grodkowską Akademię Sportu jedna z naszych drużyn (rocznik 2009-2010) pod wodzą trenera Marcina Wołoszczaka zajęła mocne 5 miejsce w całym turnieju ! Co prawda w zawodach wzięło udział 6 drużyn ale mimo to wszystkie mecze naszej ekipy były bardzo wyrównane. Poza zasięgiem była drużyna Fortuny Głogówek, która wygrała z naszym UKS 3:0 i ostatecznie cały turniej. Pozostałe mecze ekipa trenera Marcina wygrywała, remisowała lub minimalnie przegrywała. Jednym z lepszych meczy w wykonaniu naszych zawodników był ten z Liderem Skarbimierz, przegrany co prawa 1:0 ale bardzo wyrównany. Kolejnym świetnym widowiskiem okazał się mecz z Masters Brzeg zremisowany 0:0 choć tutaj podopieczni trenera Marcina spokojnie powinni wygrać to spotkanie. Podobna sytuacja miała miejsce z gospodarzami turnieju - GAS Grodków. Mecz ten przegrany po wyrównanej walce 2:1. Jedynym wygranym meczem okazał się ten z Polonią Biała - 1:0.

Mimo przedostatniego miejsca w tabeli w końcowym rozrachunku nasi zawodnicy wykazali się dużą walką na boisku. Brakuje jeszcze wiele do perfekcji ale sama walka i chęć zdobycia bramki zasługuję na pochwałę. Trener Marcin przerwał tym samym passę 3 turniejów z rzędu gdzie jego ekipa plasowała się tuż za podium. W tym przypadku 5 miejsce w turnieju jest przełamaniem ;-) Oczywiście spoglądamy w przyszłość w pozytywnych barwach ;-) Będzie tylko lepiej !

Poniżej skład drużyny, który został powołany na turniej do Grodkowa i który ostatecznie reprezentował barwy UKS SAP Brzeg w całym turnieju oraz wszystkie wyniki naszej drużyny wraz z pełnym bilansem.

Skład UKS SAP Brzeg: Michalak, Kopij, Gardas, Szutkowski, Malinowski, Rakociński, Smoliński, Lebiedziejewski, trener Marcin Wołoszczak.

GAS Grodków - UKS SAP Brzeg 2:1 (mecz 12 minut)
Polonia Biała - UKS SAP Brzeg 0:1 (mecz 12 minut)
Fortuna Głogówek - UKS SAP Brzeg 3:0 (mecz 12 minut)
Lider Skarbimierz - UKS SAP Brzeg 1:0 (mecz 12 minut)