II miejsce na Turnieju w Popielowie

Bardzo dobrze wypadły nasze dziewczęta młodsze na turnieju który odbył się 13.05.2017 w Popielowie. Nasz zespół reprezentowany przez:

Pola Borla, Natalia Sokołowska, Wiktoria "Wiki" Karlikowska, Nikola Wożniak, Ola "Siwa" Popławska, Marysia Szutkowska, Zuzia Mularska, Ala "Mąka" Maczka, Maja Babijczuk, Agata Zawada.

Nasz zespół wygrywając starcie z UKS Bierutów II,  LUKS Dalia Popielów oraz remisując z Unią Opole i UKS Bierutów I zajął ostatecznie drugie miejsce tuż za Unią Opole (nie przegrywając żadnego meczu).

Dobre mecze stojące na wysokim poziomie technicznym oraz taktycznym pokazują że kobieca piłka nożna rozwija się w bardzo szybkim tempie i dziewczęta wcale nie są gorsze od swoich kolegów, co bardzo cieszy trenera Roberta "Robsona" Nowakowskiego, ponieważ ma nadzieje ,że dziewczęta które zaczynają swoją przygodę z piłką wytrwają i już wkrótce zasilą szeregi zespołu seniorek.

Warto podkreślić, że najlepszą bramkarką turnieju została wybrana Natalia Sokołowska, jest to kolejne wyróżnienie dla naszej bramkarki przypomnijmy że najlepszą bramkarką turnieju Tymbarku została Pola Borla, a na turnieju halowym w Bierutowie takie wyróżnienie spotkało naszą najstarszą z bramkarek Karolinę "Karpia" Pastuszczak. Dlatego też wyrazy uznania oraz podziękowania dla trenera bramkarzy pana Dariusza Żaka.

Wyróżniającą się zawodniczką zespołu została Zuzia Mularska ale cały zespół zasłużył na gorące brawa i dlatego po powrocie z turnieju udaliśmy się do naszej ulubionej pizzeria"Prima" na poczęstunek. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.