Turniej Kids Cup Oława - 6 miejsce naszej drużyny !

W minioną niedzielę 20 listopada w Oławie odbył się turniej piłkarski dla roczników 2008 pod nazwą Kids Cup Oława. Była to już druga edycja tego turnieju. Gospodarzem i organizatorem została Akademia MGKS Oława 1945. Nasi zawodnicy na ten turniej udali się z dwoma trenerami UKS SAP Brzeg. Pierwszym trenerem naszej drużyny był Robert Nowakowski a jego asystentem Marcin Wołoszczak. Na Kids Cup Oława przyjechały takie Akademie jak: UKS Kiełczów Academy Wrocław, Akademia First Kick z Czernicy oraz  MLKS "Znicz" Kłobuck. Mecze trwały po 12 minut i odbywały się w systemie 4+1 (czterech w polu + bramkarz). Nasza drużyna ostatecznie zajęła w tym turnieju 6 miejsce. Podczas dekoracji na zakończenie turnieju wręczono pamiątkowe medale, puchary, statuetki a także indywidualne nagrody rzeczowe.

Warto dodać, że oprócz nagród dla poszczególnych drużyn, spośród wszystkich zawodników wyłoniono najlepszego bramkarza turnieju, najlepszego zawodnika a także wyróżniającego się zawodnika. No i tutaj mamy świetną wiadomość ! Tytuł wyróżniającego się zawodnika podczas całego turnieju Kids Cup Oława otrzymał Kacper Skrzyniarz z UKS SAP Brzeg. Ta wiadomość bardzo nas ucieszyła i daje motywację do dalszej pracy. Dodajmy na koniec, że nasi zawodnicy trafili do UKS-u początkiem września. Tak więc praca z tą grupą trwa niespełna 3 miesiące. Mamy nadzieję, że z czasem efektywność wzrośnie a umiejętności piłkarskie naszych podopiecznych będą jeszcze bardziej zauważalne.